Mahlkönig E64 WS - kolejna propozycja dla home baristów
-
Jak ktoś ma ekspres który z młynkiem zagra (sync) to może być sztos, cena na tę chwilę 999 ojro?!
-
Za połowę tej ceny mamy X64 SD, który nie zachwyca wyglądem .
W obu konstrukcjach chyba bedzie podobny silnik parametrowo ?! 200 W i obroty 1950...Patrząc na ten młyn to X64 SD wyglada jak zabawka, co nie zmienia faktu że może mieć fajny workflow .
Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.
Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.
With your input, this post could be even better 💗
Zarejestruj się Zaloguj się