Przejdź do treści

Ciekawe promocje na ekspresy kolbowe, dźwigniowe.

Ekspresy kolbowe, dźwigniowe itp.
2 2 178
  • Jeśli zauważyliście w sklepach internetowych jakieś ciekawe promocje na ekspresy kolbowe lub dźwigniowe, to w tym wątku można się nimi podzielić.

    Na początek wrzucam ofertę że sklepu Konesso na ekspresy Lelit Anita i Lelit Kate, z kodem rabatowym "ekspresdodomu" dostępne w cenach jak na zdjęciu.
    1000014190.png

  • Przyjaciele kawy mają w tej chwili w promocji m. in.

    • Lelit Victoria PL91T - 3.089,00 zł
    • Bezzera DUO MN – 9.199,00 zł
    • Bezzera Matrix MN - 9.999,00 zł

    Matrix ma takie same podzespoły jak DUO, inne są tylko panele boczne.

    Promocje Przyjciele Kawy.png

Sugerowane posty

  • Nowości na HOST Milano 2025

    Ekspresy kolbowe, dźwigniowe itp.
    8
    0 Głosy
    8 Posty
    285 Wyświetlenia
    S
    ECM Estetika pojawiła się w ofercie CoffeSite z ceną 17 890zł: https://www.coffeesite.pl/ecm/2311-ecm-estetika.html Taka cena plasuje ją miedzy LM Micra a LM Mini R. Przy czym jeśli zależy nam na programowaniu dozy musimy dołożyć wagę do Mini R co finalnie winduje jej cenę do ok 22 000zł...
  • Ekspres i jego wpływ na body naparu

    Ekspresy kolbowe, dźwigniowe itp.
    17
    0 Głosy
    17 Posty
    624 Wyświetlenia
    S
    Dzięki @kawosz17 za zdjęcia. Widać, że grupy są różne i w różny sposób będą dystrybuować wodę. Chociażby ze względu na położenie otworów. I tutaj widzimy czego Decent odtworzyć nie może. Kopiując profil danej maszyny może próbować odtwarzać jej profil temperaturowy, przepływ i ciśnienie. Nawet jeśli odtworzy te parametry idealnie, to zostaje chociażby sposób dystrybucji wody przez daną maszynę (grupę - krążek- prysznic). Tego na razie nie zmienimy zmieniając profil maszyny - mamy taki prysznic i krążek jaki w danej chwili został zamontowany. Aczkolwiek ten element jest ponoć w Decencie bardzo dopracowany.
  • 0 Głosy
    29 Posty
    1k Wyświetlenia
    SemtexS
    @Kekacz To chyba bardzo duże uproszczenie Jaki rodzaj przepływu sprawdzi się najlepiej, to zależy przede wszystkim od samej kawy. Przy jaśniejszych paleniach, żeby smaku espresso nie dominowała kwasowość, trzeba zacząć ekstrakcję od delikatnej i długiej preinfuzji. [image: 1755596619577-c96dacaf-3924-4bdc-9e1a-7f7120b49f5c-image.png] Przy ciemnych paleniach wprost przeciwnie. [image: 1755596631656-49a61ce2-b648-4a22-a1a0-99caff31f7ec-image.png] Mam teraz otwartą paczkę Lucaffe Classic - 80/20 + dość ciemne palenie. Zastosowanie tego profilu ze zmniejszającym się przepływem daje wymierne korzyści. W filiżance zamiast ewidentnie przebijającej się goryczy, pojawia się słodycz, którą producent/palarnia "obiecuje" w opisie.