Przejdź do treści

Dzisiaj piję

Kawa ziarnista
5 2 207
Sugerowane posty

  • Palarnia Hersey

    Kawa ziarnista
    1
    1
    1 Głosy
    1 Posty
    52 Wyświetlenia
    Nikt jeszcze nie odpowiedział
  • Ziarno pod słodkie espresso

    Kawa ziarnista
    6
    0 Głosy
    6 Posty
    271 Wyświetlenia
    SemtexS
    @ciastek napisał w Ziarno pod słodkie espresso: Z jakich ziaren wam wyszło najsłodsze esko? Ja mam dobre i słodkie doświadczenia z kawkami: Honduras La Valentina, Runty Roaster; Honduras Marcala, Java; Sweet Kick, Java; Gwatemala Huehuetenango; Coffeelab. Żeby nie wpaść w posmak naznaczony nutką goryczki i z drugiej strony, żeby kwaski nie przesłoniły słodyczy, to w zależności od kawki, celuję w proporcje ~1:2,1-2,3.
  • Co aktualnie popijacie?

    Kawa ziarnista
    151
    1
    1 Głosy
    151 Posty
    13k Wyświetlenia
    ciastekC
    Ciastko na dzisiaj to żadne ciastko. O zgrozo, to bagienko w papierku, znaczy przelew z Kality. A trafiło na Rwandę Gitesi od Audun Coffee. [image: 1782060568031-c26c9449-9d24-4662-97a4-79bbe40b18bd-image.jpeg] Jest to pierwsze dla mnie ziarno stricte pod przelew. Wcześniej zalewałem zachowawczo średnio paloną Brazylię Peaberry Mocca od Goryla i Indie (Orły) od Cafelito. Jasny, norweski wypał bardzo wyraźnie podkreślił truskawki, zarówno w zapachu ziarna, zapachu gotowego przelewu i także w samym smaku. Wybaczcie, ale ziarna nie żułem, więc nie powiem jak smakuje przed zalaniem. Kwasowość jest zrównoważona, lekka wręcz, jak faktycznie w słodszych truskawkach, choć nie wiem na ile to kwestia Kality, a na ile samego ziarna. Po kilku dniach ta wyraźna truskawka nie zniknęła, a ewoluowała w stronę owoców leśnych. [image: 1782060589131-cf64b059-4023-4d0f-abb6-744fdf43dbe1-image.jpeg] Na pewno będę do tego ziarna wracał. Świetnie wychodzi zarówno jako klasyczny drip (na ile Kalita może być uznana za klasykę), ale też jako iced drip w upalne dni. Odważyłem się nawet na przelewowe bluźnierstwo i spróbowałem z odrobiną chłodnego mleka. Oczywiście truskawka odeszła trochę w cień, ale może stanowić ciekawą odmianę od zwykłego przelewu.