Przejdź do treści

Zmiana Lelit Bianca na kolejny ekspres

Dział handlowy
17 6 337
Ten temat został oddzielony od La Marzocco Linea Mini R - recenzja skansen
  • Szok! Co cię skłania do zmiany z Bianki?

  • Tak jak wspomniałem ostatnio Biance stuknęły cztery lata ale pracuje bez zarzutu. Nie korzystam ostatnio prawie w ogóle z profilowania. I naszło mnie ostatnio na zmianę, choć Bianka niczym tutaj nie zawiniła 🙂 Kupiłbym kolejny model Lelita ale nie ma już niestety nic wyżej 🙂

    Byłem już wstępnie zdecydowany ale naszły mnie jednak pewne wątpliwości, głównie czy warto tyle wydawać na ekspres. Z kolei pojawienie się bardziej odpowiadającego mi wykończenia - stali szczotkowanej te wątpliwości zmniejszyło 🙂

  • To mam dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że już nie musisz kupować nowego Lunara sygnowanego przez LaMa, żeby mieć brew-by-weight, bo od marca można zrobić upgrade.

    Zła jest taka, że trzeba kupić licencję za €100

  • Czyli dzięki tej aktualizacji oszczędze powiedzmy 1.000 zł robiąc tylko aktualizacje i zachowując aktualnego Lunara 🙂
    Aż chce się iść za ciosem i zaoszczędzić 20.000zł rezygnując całkiem ze zmiany sprzętu 😉

  • Nie żebym miał cię odwodzić od zakupu, ale wolałbyś codziennie oglądać w swojej kuchni Biankę czy Lamę? 😅

    Odkładając żarty na bok, ciekaw jestem na czym stanie 👀

  • Ja to bym chciał zrobić temat, dlaczego LM to święty gral/ end game maszyna 😂

  • Gonienie króliczka raczej się na Mini nie skończy 😉 Więc nie będzie to raczej end game w moim przypadku 🙂 Zakładam, że za kilka lat mógłbym na przykład przesiąść się na nową wersję GS3 jeśli by się taka pojawiła 🙂

    Reputacja LaMarzocco bierze się z dużej popularności tych maszyn w kawiarniach, nie tylko Speciality. La Marzocco, podobnie jak kilku innych producentów ma też własne rozwiązania jak na przykład własne grupy kawowe (a nie E61 i jej kolejne modyfikacje), stalowe bojlery kawowe i szereg innych rozwiązań. Dzieli też trochę rozwiązań z producentami tańszych ekspresów, ale o tym fani LM już nie wspominają, to niedobra rzecz o tym mówić 😉

  • Jak gonić króliczka to tylko lamostradą x1

  • Jak gonić króliczka to tylko lamostradą x1

    @ciastek napisał:

    Jak gonić króliczka to tylko lamostradą x1

    GS3 jest teoretycznie domowa wersją Strady.
    Nie rzuciłem się od razu na Micrę, poczekałem chwilę i pojawiała się Mini R. Warto było się więc wstrzymać chwile.
    Teraz wezmę Mini i poczekam na nową wersję GS3 😉

  • Ok, dziękuję @ciastek za wskazanie właściwego tematu 😊 👍
    Drążę dalej 😁 @skansen, jaki jest sens zakupu LM Micra/Mini, jeśli posiadamy Biancę? Jakich korzyści i dodatkowych atrakcji w domowej kuchni mogę się spodziewać?

    Rozumiem zamianę Bianci na LM GS3, zwłaszcza, gdy będzie dostępna odświeżona wersja. GS3 to już sprzęt gastronomiczny, z sensownym profilowaniem i sporymi "wnętrznościami". Z Mini/Micrą mam problem w takim zestawieniu porównawczym.

  • Szybszy czas nagrzewania, brak konserwacji e61, aplikacja... pewnie znalazłoby się więcej.
    Przynajmniej jakby były w tej samej cenie, to pomijając design, który jest subiektywną kwestią, osobiście wolałbym LM z autorską prawdziwie saturowaną grupą zamiast archaicznego e61.

  • Powodów jest kilka. Przede wszystkim naszło mnie na zmianę, Bianka jest w dobrym stanie i to dobry moment na jej sprzedaż.

    Powód drugi jest taki, że ostatnio nie profiluje. Chce iść w stronę powtarzalności w czym pomóc mi może dodatkowo automatyka wagowa w LM LM.
    Faktem też jest, że znudziło mi się już smarowanie grupy 🙂
    Takie dodatki jak lepsza para, aplikacja itd. są miłe ale nie przesądzają o zakupie. Wahałem się chwilę nad Micrą, ale nie ma ona kluczowych dla mnie funkcji.

  • Nie żebym miał cię odwodzić od zakupu, ale wolałbyś codziennie oglądać w swojej kuchni Biankę czy Lamę? 😅

    Odkładając żarty na bok, ciekaw jestem na czym stanie 👀

    Ekspres przyjechał wczoraj. Duży plus dla Koree za dedykowany transport rozwożący te sprzęty. Ekspres został wniesiony do kuchni.

    @ciastek napisał:

    wolałbyś codziennie oglądać w swojej kuchni Biankę czy Lamę?

    Wg moich córek Bianka była dużo ładniejsza 🙂 1000016155.jpg

  • Szczerze to chętnie bym wymienił moją Biankę na tą Lamę 😁 nawet jeśli brać pod uwagę tylko wygląd 😉

  • Najsss PZU to ubezpieczy? 🤪

  • Z odpowiednio długą listą wyłączeń 😅

  • Szkoda, że nie udało się utrzymać Bianki dłużej, chociaż pewnie brakło by miejsca, zrobić porównanie espresso 🙂
    Czekamy na recenzję, wersja inox super!

Sugerowane posty

  • Sprzedam Lelit Bianca

    Zablokowany Dział handlowy
    2
    2
    0 Głosy
    2 Posty
    105 Wyświetlenia
    S
    Sprzedana. Dziękuje za zainteresowanie.
  • 1 Głosy
    5 Posty
    412 Wyświetlenia
    S
    @Heniutek napisał w Aktualna gama ekspresów Sage-który ekspres wybrać?: Na bank to Sage, wydaje mi się że dual boiler, ale nie dam się pokroić ;/ Tak, to Sage Dual Boiler. Sage intensywnie promuje się teraz wśród palarni kawy. Szkoda, że nie poprawili opisów na swoich stronach. Takie rzeczy jak zawór trójdrożny, OPV i inne szczegóły dalej nie znajdują się w opisie. Ale za to nie zapomnieli o 58mm, dobre i to
  • Aktualna gama ekspresów Lelit

    Przeniesiony Dział handlowy analiza rynku lelit
    7
    7
    0 Głosy
    7 Posty
    553 Wyświetlenia
    Dawid4792D
    Mnie też przytłaczała kiedyś tabelka z ogromem ekspresów Lelita i różnicami pomiędzy nimi. Dobrze ze to upraszczają. Jeśli chodzi o grupę 57mm, rzeczywiście jest to dziwny eksperyment. Choć idzie dostać trochę akcesoriów, rzeczywiście wybór jest nieporównywalnie mniejszy. Moim zdaniem powinni to zastąpić rozmiarem 58mm, bo same ekspresy Anna /Anita są warte uwagi