Przejdź do treści

Sprzedam Lelit Bianca

Dział handlowy
1 1 48
  • Na sprzedaż Lelit Bianca v3. Jest to ekspres z dwoma bojlerami, E61 z flow control, bojler kawowy 0,8l, parowy 1,5l; rotampompa. Sterownik PID dla obu bojlerów.
    Najchętniej odbiór osobisty w Krakowie poprzedzony degustacją i testami. Ekspres w bardzo dobrym stanie, zasilany miękką wodą z filtra BWT. Aktualnie na liczniku niecałe 4200 kaw.

    Ekspres pracował podłączony do wodociągu / filtra i kanalizacji. Na potrzeby sprzedaży zostało przywrócone zasilania ze zdejmowanego zbiornika. W zestawie komplet akcesoriów (2 kolby z podwójną wylewką, NPF, sitka, tamper) i oryginalne opakowanie.

    Cena 6000 5000 zł do rozsądnej negocjacji.

    Lelit Bianca (1).jpg

    Lelit Bianca (2).jpg

Sugerowane posty

  • Zmiana Lelit Bianca na kolejny ekspres

    Dział handlowy
    12
    0 Głosy
    12 Posty
    229 Wyświetlenia
    S
    Powodów jest kilka. Przede wszystkim naszło mnie na zmianę, Bianka jest w dobrym stanie i to dobry moment na jej sprzedaż. Powód drugi jest taki, że ostatnio nie profiluje. Chce iść w stronę powtarzalności w czym pomóc mi może dodatkowo automatyka wagowa w LM LM. Faktem też jest, że znudziło mi się już smarowanie grupy Takie dodatki jak lepsza para, aplikacja itd. są miłe ale nie przesądzają o zakupie. Wahałem się chwilę nad Micrą, ale nie ma ona kluczowych dla mnie funkcji.
  • Sprzedam ekspresy przelewowe

    Przeniesiony Dział handlowy
    5
    2
    1 Głosy
    5 Posty
    236 Wyświetlenia
    K
    Zmiana cen: Krups 220zl. Wilfa 200zl, cena ostateczna
  • Aktualna gama ekspresów Lelit

    Przeniesiony Dział handlowy analiza rynku lelit
    7
    7
    0 Głosy
    7 Posty
    529 Wyświetlenia
    Dawid4792D
    Mnie też przytłaczała kiedyś tabelka z ogromem ekspresów Lelita i różnicami pomiędzy nimi. Dobrze ze to upraszczają. Jeśli chodzi o grupę 57mm, rzeczywiście jest to dziwny eksperyment. Choć idzie dostać trochę akcesoriów, rzeczywiście wybór jest nieporównywalnie mniejszy. Moim zdaniem powinni to zastąpić rozmiarem 58mm, bo same ekspresy Anna /Anita są warte uwagi