Przejdź do treści

De'Longhi Magnifica Evo

Ciśnieniowe ekspresy automatyczne
2 2 248
  • Używam Delonghi Magnifica Evo. Daje radę na codzień, gdy nie chce mi się dripować itd a po prostu wypić kawę. Proces odkamieniania jest dość uciążliwy, bo trzeba nad tym siedzieć godzinę i parokrotnie wymieniać wodę, ale ogólnie daje bardzo dobrą kawę.

  • Słyszałem dobre opinie o tym ekspresie. Jeśli masz chwilę czasu to napisz proszę krótką recenzję.

Sugerowane posty

  • Przesiadka z kolby na automat

    Ciśnieniowe ekspresy automatyczne
    14
    0 Głosy
    14 Posty
    630 Wyświetlenia
    LokomisiekL
    Lepsza połówka z samą Kolbą sobie poradzi… nie lubiła grzać kolby, i synchronizacji różnych sprzętów i grzania ich… Jak znajdę sprzęt gdzie musi włączyć, później przygotować ciastko, podstawić kubek i kliknąć to myślę że nie będzie problemu
  • Ciekawe promocje na ekspresy automatyczne

    Ciśnieniowe ekspresy automatyczne
    4
    1
    0 Głosy
    4 Posty
    321 Wyświetlenia
    HeniutekH
    @skansen Racja, ładny ten różowy jak na mój bezgust, taki pudrowy chyba trochę. Jakbym miał kasę i potrzebę takiego sprzętu to czemu nie, nie jest nachalny ani oczojebny. albo "kochanie zobacz jaki kupilem Ci ekspres... a nie potrzebujesz, no tak, to wiesz co, to ja go poużywam trochę" ;]
  • Delonghi vs La Marzocco - Lance Hedrick

    Kawowa poradnia tani vs drogi lance hedrick la marzocco delonghi
    11
    1 Głosy
    11 Posty
    404 Wyświetlenia
    pawel890P
    Akurat ten model powstał przed przejęciem spółek. Natomiast w tej bratobójczej walce, która akurat miała miejsce w teście to ciekawe. Czy firmie która ma dwa skrajnie różne segmenty będzie zależało żeby znaleźć nową ekonomiczną niszę. Moim zdaniem bardzo na plus jeśli ekspresy delonghi będą coraz lepsze, a nie kojarzone tylko z marketowa jakością