Przejdź do treści

Materiał bojlerów

Ekspresy kolbowe, dźwigniowe itp.
2 2 123 1
  • Ostatnim czasem zainteresował mnie temat materiałów w bojlerach.

    W większości bojlerów mamy do dyspozycji konstrukcje mosiężne lub stal nierdzewna, rzadziej miedziane i aluminiowe.

    Ciekawi mnie czy macie jakieś preferencje odnośnie materiału, czy to faktycznie duży czynnik mający wpływ na smak kawy lub konserwację maszyny w przyszłości?

  • Nie miało dla mnie nigdy większego znaczenia z czego wykonany jest bojler.

    Czasem czytałem na ten temat przy okazji innych kwestii. Trafiłem w ten sposób na taką grafikę:
    download.png
    Źródło: https://www.themadalchemy.com/blogs/blog/espresso-machines

    Pokazuje ona wybrane parametry, ale pomija na przykład przewodność cieplną która jest różna dla różnych materiałów.

    Na zdjęciach widać też jeszcze jedną kwestię która nie została wprost ujęta.
    Bojlery aluminiowe i mosiężne to bojlery odlewane.
    Bojlery miedziane i stalowe to bojlery z wygiętych a następnie spawanych płyt miedzianych/stalowych.

  • S skansen odniósł się do tego tematu dnia
Sugerowane posty

  • LaPavoni Diamantina LPSDIG03EU - królowa E61?

    Ekspresy kolbowe, dźwigniowe itp.
    3
    2
    0 Głosy
    3 Posty
    44 Wyświetlenia
    S
    @kawosz17 napisał: Skoro ten jest taki sam, po co przepłacać? Chyba tylko jeśli komuś się ten ekspres podoba Szkoda, że La Pavoni nie skorzystało z innych opcji. W tej obudowie był oferowany ekspres dźwigniowy La Pavoni Concorso. Piękna maszyna, z początku myślałem, że to AI: https://www.home-barista.com/repairs/la-pavoni-concorso-1-group-restoration-t19703-50.html W dłuższej obudowie jest też dwugrupowa, typowo gastronomiczna maszyna z wolumetrycznym programowaniem dozy: https://www.lapavoni.com/en/products/commercial-machines/diamante-e61-volumetric-2-groups-gold Ciekawa byłaby więc taka wersja domowa, dual boiler z programowaniem dozy. To byłaby jakaś konkurencja dla La Marzocco Linea Mini czy ECM Estetika. Technicznie by trochę takie La Pavoni odstawało od tych dwóch maszyn ale bez dwóch zdań nadrabiałoby wzornictwem
  • 1 Głosy
    8 Posty
    121 Wyświetlenia
    S
    Patrzyłem na stronę i jest jeszcze jedna fajna rzecz - statystyki. Zresztą zobaczcie sami: https://gear.barist.app/set-up/stats
  • Flair 49 PRO

    Ekspresy kolbowe, dźwigniowe itp.
    7
    5
    2 Głosy
    7 Posty
    131 Wyświetlenia
    ciastekC
    Ten Flair 49 ma konstrukcję z aluminium i elementy mające kontakt z wodą/kawą ze stali nierdzewnej. Poza uszczelkami i silikonową izolacją cylindra plastiku tam raczej nie ma, więc podobnie jak w Robocie. Spasowanie natomiast nie jest idealne w tym modelu… Jednocześnie ciężko porównywać Flair 49 z Robotem ze względu na zupełnie inny rozmiar koszyka