Przejdź do treści

Wybrani gracze na polskim rynku kawowym 2023

Zablokowany Przeniesiony Dział handlowy
10 4 574
Sugerowane posty

  • Zmiana Lelit Bianca na kolejny ekspres

    Dział handlowy
    12
    0 Głosy
    12 Posty
    230 Wyświetlenia
    S
    Powodów jest kilka. Przede wszystkim naszło mnie na zmianę, Bianka jest w dobrym stanie i to dobry moment na jej sprzedaż. Powód drugi jest taki, że ostatnio nie profiluje. Chce iść w stronę powtarzalności w czym pomóc mi może dodatkowo automatyka wagowa w LM LM. Faktem też jest, że znudziło mi się już smarowanie grupy Takie dodatki jak lepsza para, aplikacja itd. są miłe ale nie przesądzają o zakupie. Wahałem się chwilę nad Micrą, ale nie ma ona kluczowych dla mnie funkcji.
  • Jak wygląda polski rynek kawy?

    Przeniesiony Dział handlowy analiza rynku
    13
    0 Głosy
    13 Posty
    466 Wyświetlenia
    S
    @Semtex napisał w Puck screen - niezbędny dodatek czy zbędny gadżet?: I doszedłem do wniosku, że zdecydowaną większość rynku stanowią nabywcy plastikowych De Longhi ze znanych marketów oferujących elektronikę, a nie Lelita Biancę, czy Rocketa Cronometro, które są sprzedawane przez wyspecjalizowane sklepy, wąskiej grupie pasjonatów, z których duża część śledzi właśnie takie fora Podobnie oceniam wielkość kawowego rynku "prosumer" w Polsce. W mojej ocenie sprzęt ten stanowi jakieś 2%. Raport za 2024 rok wkrótce
  • 0 Głosy
    4 Posty
    272 Wyświetlenia
    Dawid4792D
    Moim zdaniem do wysokich cen różnych akcesoriów trzeba podejść trochę inaczej. W każdym hobby pojawiają się różne nowości, różne gadżety. Kawosze mają jakieś drogie WDT, młynki za 10 tys złotych czy sitka za 1200zł. Oczywiście to wszystko jest wysokiej jakości, ale ze stosunkiem cena /jakość bywa różnie, bo czasem płacimy za coś 5 razy więcej, ale nie otrzymujemy 5 razy lepszych efektów, a jedynie niesmaczną poprawę. Koniec końców, dla ludzi którzy mają pasję to nadal gra warta świeczki Ja to rozumiem, chociaż sam pewnie bym nie kupił.