Przejdź do treści

Ciekawe oferty sprzętu używanego

Przeniesiony Dział handlowy
85 10 5.5k 1
Sugerowane posty

  • Sprzedam Lelit Bianca

    Zablokowany Dział handlowy
    2
    2
    0 Głosy
    2 Posty
    106 Wyświetlenia
    S
    Sprzedana. Dziękuje za zainteresowanie.
  • Mhw3bomber dystrybutor wdt i waga

    Dział handlowy
    3
    3
    0 Głosy
    3 Posty
    71 Wyświetlenia
    pawel890P
    Sprzedane
  • Zmiana Lelit Bianca na kolejny ekspres

    Dział handlowy
    18
    0 Głosy
    18 Posty
    341 Wyświetlenia
    S
    Nie miałem ostatnio czasu na dłuższe zajęcie się maszyną ale mam już kilka obserwacji: Szybko się nagrzewa - około 10 minut bez żadnych kombinacji. Widać przemyślaną konstrukcje, tutaj nie wygrzewa się niepotrzebnie żelastwa. Spienia jak wściekła nawet przy najniższej mocy spieniania. Pracując cały dzień zużywa porównywalne ilości prądu co Bianka z włączonymi oboma bojlerami. A bojler parowy Mini ma ponad dwa razy większy. Podgrzewacz na filiżanki jest ogromny i wykonany jest z podwójnej blachy - jeśli położymy na nim mokre filiżanki to woda do środka się nie dostanie. W espresso dopiero się zgrywam z nią ale to głównie zasługa innych sitek. Fabrycznie dołączono sitka podobne do VST których nigdy nie byłem fanem. Ale na razie próbuje je ogarnąć, nie poddaje się