Przejdź do treści

Lelit Elizabeth 3 - duże zmiany w nowej konstrukcji?

Ekspresy kolbowe, dźwigniowe itp.
1 1 11
  • Europejscy producenci ekspresów zdają się prowadzić ofensywę modelową. Wkrótce w sprzedaży pojawi się Lelit Elizabeth3 (właściwsze byłoby określenie v4). Szczegóły nie są znane, ale z materiałów wynika, że ekspres otrzyma nowe wzornictwo (inny układ elementów, różne wersje kolorystyczne, wysokie nogi) i profilowanie ciśnienia.

Sugerowane posty

  • Lelit Victoria 3 - nowa wersja ekspresu

    Ekspresy kolbowe, dźwigniowe itp.
    3
    1 Głosy
    3 Posty
    43 Wyświetlenia
    pawel890P
    Quick mill pop up -pierwszy wprowadził profilowanie w SB, już trochę czasu minęło, mam wrażenie, że zagranicą ten ekspres stał się małym hitem, a ludzie póki co nie zgłaszają useterek. Fajnie, że Lelit też wprowadziło odświeżoną wersję wizualnie i technologicznie.
  • Lelit Elizabeth testuje Lance Hedrick

    Ekspresy kolbowe, dźwigniowe itp. lelit lance hedrick dual boiler
    1
    0 Głosy
    1 Posty
    123 Wyświetlenia
    Nikt jeszcze nie odpowiedział
  • 1 Głosy
    15 Posty
    2k Wyświetlenia
    HeniutekH
    Za 2500 ziko z pidem (Sklep na K), to nadal całkiem fajna opcja i dosyć kompaktowa. Ja młynka użyłem może kilkanaście razy I mieliłem ręcznym, ale tylko ja popijałem okazjonalnie espresso, więc miałem wywalone. Z perspektywy czasu wybrałbym dwa oddzielne sprzęty, łatwiej odsprzedać i apgrejdować sprzęt, w jedną albo drugą stronę. Ewentualnie rozważył jeszcze Sage na upartego, ale to większy koszt. Każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Miejskie legendy o tym że ziarna się grzeją i inne pierdoły zasadniczo można se włożyć między książki. Nawet jeśli coś tam by się trochę podgrzało, jakby ekspres był włączony tydzień?! Jak ktoś pije bardzo mocno paloną Włoską mieszankę to czy jej może jeszcze coś "zaszkodzić", nie sądzę. Co do zbiornika to ciąć i nie patrzeć, nowy na szczęście to tylko 6 dyszek https://north.pl/karta/mc084-27-pojemnik-wode-do-ekspresu,623-RK-0217.html