Przejdź do treści

Spieniacz elektryczny na baterie?

Porady zakupowe
5 2 122
  • Hej,

    Szukam dla córki spieniacza, żeby nie musiała odpalać Bianki do samego spieniania mleka do matchy. Fajnie, jakby było to urządzenie które można zasilać akumulatorkami, bez wbudowanego akumulatora ładowanego przez USB. Czy kojarzycie coś takiego?

  • Takie na baterie sprzedają w każdym markecie 😄

    Subminimal NanoFoamer V2 jest trochę inaczej skonstruowany, ale nie miałem osobiście do czynienia z nim. v2 jest na baterie, lithium ma wbudowany akumulator i większą moc.

    f52c9470-1132-41d4-8376-0eff9db9a61b-image.jpeg

  • Dzięki @ciastek . Tylko tak sobie pomyślałem, że taki spieniacz nie rozwiązuje problemu podgrzewania mleka.

  • No nie 😅 Ale na rynku są też niedużych rozmiarów spieniacze elektryczne jak Chiato milkplay. Albo garnuszek na płycie grzewczej 😄

  • Tak, wiem o nich, ale one nie są bateryjne 🙂 Doszedłem do wniosku, że trzeba Latorośl powoli wprowadzać w tajniki spieniania Bianką 🙂

Sugerowane posty

  • Ekspres kolbowy z młynkiem z Lidla - czy warto?

    Porady zakupowe
    12
    1
    1 Głosy
    12 Posty
    458 Wyświetlenia
    Dawid4792D
    Ja w takim budżecie szedłbym w Lelit Anita. Też trafiają się tu różne promocje i można wyrwać poniżej 2 tys zł. A wtedy mamy i ekspres i młynek, w dodatku to sprawdzony sprzęt.
  • Przesiadka z ekspresu automatycznego na kolbowy

    Porady zakupowe
    11
    0 Głosy
    11 Posty
    625 Wyświetlenia
    ciastekC
    @Heniutek to raczej nie w Europie 120V jest na rynek amerykański, w Polsce mamy 230V z gniazdka
  • Pierścień dozujący

    Porady zakupowe
    9
    2
    0 Głosy
    9 Posty
    284 Wyświetlenia
    SemtexS
    Korzystam z pierścienia Normcore, wersja o wys. 18 mm, która to notabene jest w zupełności wystarczająca. Kupiłem go na niemieckim Amazonie i miał wyglądać tak: [image: 1754652052630-aab31ac1-531d-4147-91b4-494b0bde80a7-image.png] Do mnie przyjechała nowsza wersja: [image: 1754652104367-img_7631.jpg] Magnesy trzymają bardzo dobrze. Nawet, gdy obrócimy portafilter "do góry nogami", to nie odpadnie. Ciekawym i wartym odnotowania faktem jest, że na oryginalnym portafiltrze pierścień trzyma się mocniej niż na dokupionym NPF-ie. Ma to na pewno związek z gramaturą i samym stopem jaki został użyty do produkcji kolby. Jestem bardzo zadowolony z tego małego usprawnienia: [image: 1754652170053-img_7629.jpg] [image: 1754652171126-img_7630.jpg] [image: 1754652172008-img_7632.jpg] Co do porównania Bombera i Normcore. Produkty obu firm są dostępne na polskim Amazonie.